/Files/images/Вальдорф1.png

В Україні вальдорфські школи та класи, що працюють за системою навчання «ВАЛЬДОРФСЬКА ШКОЛА» керуються Асоціацією вальдорфських ініціатив в Україні. Асоціація вальдорфських ініціатив України співпрацює та має підтримку у справі запровадження інновацій в освіті з Міжнародною асоціацією вальдорфської педагогіки в Центральній і Східній Європі та міжнародним вальдорфським рухом.

Відповідно до програми узагальнюючого науково-методичного експерименту «Розвиток вальдорфської педагогіки в Україні» розробка навчальних програм для вальдорфських шкіл України була розділена на етапи. Перший етап завершився в 2008 році затвердженням в Міністерстві Освіти і науки України програм для 1-4 класів вальдорфських шкіл України, паралельно тривав процес розробки програм для середньої ланки, тобто 5-9 класів. В 2010 році на другому етапі створено та рекомендовано програми для 10-12 класів вальдорфських шкіл України. У 2014р експеримент закінчено та рекомендовано Міністерством освіти та науки України вальдорфські програми для впровадження у загальноосвітню систему навчання та виховання.

Учні 1-Б та 2-Б класів працюють за системою "Вальдорфська школа".