З 11.04.2022 у закладі освіти відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій.

Під час воєнного стану організація освітнього процесу в закладі освіти відбувається із застосуванням технологій дистанційного навчання.

Навчальні матеріали учні отримують за допомогою інтернет-платформи Google meet, за допомогою месенджера Viber та за допомогою відеозв’язку Zoom.

Домашні завдання з окремих предметів учні надсилають на електронні адреси вчителів.

Електронні підручники й посібники для школярів та вчителів

На сайті Інституту модернізації змісту освіти доступні електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу.

Загалом у вільному доступі розміщено 1288 підручників і посібників. Завдяки QR-коду вчителі та учні можуть за лічені секунди знайти необхідні підручники.