Інформація про проведену роботу щодо підготовки закладу освіти до нового 2021/2022 навчального року за кошти бюджету міста Харкова

1. Реконструкція шкільного стадіону.

2. Заміна вікон на металопластикові в коридорах та майстерні (46 шт.).

3. Встановлено пожежну сигналізацію та оповіщення в закладі освіти.

4. Виконані роботи з вогнезахисного оброблення горища.

5. Здійснено технічне обслуговування та оцінка технічного стану вогнегасників (13 шт.).

6. Асфальтування території та заміна бордюрного каменю.

Інформація про проведену роботу щодо підготовки закладу освіти до нового 2020/2021 навчального року за кошти бюджету міста Харкова

1.Придбано класні журнали, посібники.

2. Встановлено 20 шт. металопластикових вікон (каб. №6, кабінет педагога-організатора, кабінет заступників директора, комп'ютерний клас, майстерня, приймальня).

3. Передано одномісні парти для учнів 1-х класів - 30 шт.

4. Отримано комп’ютерну техніку (ноутбуки - 2 шт.) для організації освітнього процесу НУШ.

5. Отримано миючі та дезінфікуючі засоби, безконтактні термометри.

6. Виконано капітальний ремонт фасаду будівлі.

7. Виконано капітальний ремонт вхідної групи.

8. Альфальтування території та заміна бордюрного каменю.

9. Ремонт металевої покрівлі.

10. Спил та кронування дерев.

Інформація про проведену роботу щодо підготовки закладу освіти до нового 2019/2020 навчального року за кошти бюджету міста Харкова

1. Придбано одномісні парти для учнів 1-х класів НУШ - 30 шт.

2. Придбано класні журнали, посібники.

3. Придбано комп’ютерну техніку (ноутбук - 2 шт., проєктори - 2 шт.) для організації освітнього процесу учнів 1-х класів НУШ.

4. Придбано дидактичний матеріал, посібники,колекції, плакати для кабінетів географії, математики, біології, фізики, хімії.

Інформація про проведену роботу щодо підготовки закладу освіти до нового 2018/2019 навчального року за кошти бюджету міста Харкова

1. Придбано меблі для кабінетів початкової школи - 2 комплекта.

2. Придбано комп’ютерну техніку (ноутбуки - 2 шт., кольорові принтери - 2 шт, ламінатори - 2 шт.) для організації освітнього процесу учнів 1-х класів НУШ.

3. Придбано дидактичний та роздатковий матеріал для організації освітнього процесу учнів 1-х класів НУШ.