Гордість школи!

ВІТАЄМО!

Переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Пелих Ганну, 9А клас, І місце в олімпіаді з математики, вчитель Федорціва Н.В.;

Грінченко Анастасію, 7А клас, І місце в олімпіаді з географії, вчитель Гробова В.О.;

Клипко Аліну, 8А клас, ІІ місце в олімпіаді з зарубіжної літератури, вчитель Михайлова Л.М.;

Морозову Юлію, 11 Б клас, ІІ місце в олімпіаді з французької мови, вчитель Грінченко О.В.;

Семікіну Євгенію, 9А, ІІІ місце в олімпіаді з зарубіжної літератури, вчитель Михайлова Л.М.;

Терещенко Марину, 9Б клас, ІІІ місце в олімпіаді з французької мови, вчитель Грінченко О.В.;

Гостєва Артема, 11Б клас, ІІІ місце в олімпіаді з французької мови, вчитель Грінченко О.В.;

Баранніка Дмитра, 7А клас, ІІІ місце в олімпіаді з фізики, вчитель Шаповалова Л.В.

Худешенко Христину, 4А клас, яка посіла ІІІ місце в районному етапі міської міжпредметної олімпіади випускників школи І ступеню "Путівка в науку" з природознавства, вчитель Скрипник К.П.

Переможців районного етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика:

Жежеру Юлію, 4А, ІІІ місце, вчитель Скрипник К.П.;
Бердинських Дарину, 4А, ІІІ місце, вчитель Скрипник К.П.;
Покровську Карину, 8А, ІІІ місце, вчитель Іваровська Т.В.;
Усачову Анастасію, 7А , ІІІ місце, вчитель Гармаш О.К.

/Files/images/CIMG2181.JPGПереможців районного етапу міського конкурсу учнівських проектів "Моя мала батьківщина"

Учні 3А та 4А класу нагороджені Дипломом І ступеня у номінації "Найулюбленіший куточок мого міста", вчителі початкових класів Яцина В.М., Скрипник К.П.

/Files/images/CIMG2188.jpg

Учні класу нагороджені Дипломом ІІ ступеня у номінації "Історія мого міста", вчитель Шаповалова Л.В.

/Files/images/CIMG2186.JPG/Files/images/CIMG2177.JPG