Портфоліо для учнів початкової школи

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує для використання вчителям початкових класів та батькам учнів портфоліо школяра.

Портфоліо містить комплект шаблонів, призначених для заповнення школярами. Таке портфоліо допоможе представити індивідуальну траєкторію розвитку дитини, систематизувати її досягнення й окреслити прогрес, досягнутий упродовж навчального року.

Заповнюючи сторінки портфоліо, учні стануть активними учасниками процесу узагальнення власних здобутків. Діти вчитимуться розуміти себе, бачити своє місце у світі, даючи відповіді на запитання, запропоновані в шаблонах.

Робота з портфоліо сприятиме саморефлексії, спонукатиме дитину робити висновки щодо виконаної роботи і відповідно до них визначати подальшу мету.

Педагоги зможуть працювати над портфоліо впродовж навчального року, а напередодні літніх канікул здійснити оцінювання досягнутого впродовж року та сформувати плани на літо.

Для батьків заповнене дитиною портфоліо стане прекрасним способом зберегти неповторні миті навчання й розвитку маленького учня.

За матеріалами сайту Освіта.ua.