УЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВОЇ ЛАНКИ ОБРАЛИ ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ 1 КЛАСУ

В Україні підбили підсумки конкурсного відбору підручників та посібників для учнів 1 класу.

Захід організовано з метою забезпечення прозорості конкурсного відбору підручників для 1 класу.

Участь у заході взяли учителі, які працюють у 1 класі, представники громадськості та видавництв.

Конкурсний відбір проводився у формі незалежного вибору педагогами після перегляду презентацій авторських концепцій підручників.

Під час презентацій представники авторських колективів розповіли про особливості реалізації навчальної програми за створеним підручником, охарактеризували специфіку й унікальність навчальних видань.

Оголошення результатів конкурсного відбору підручників та посібників для учнів 1 класу відбулося 10 березня 2023 року об 11:00.

З метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти і педагогічних працівників новим поколінням підручників та посібників Нової української школи з предметів вивчення та інтегрованих курсів відбувся конкурсний відбір підручників для 1 класу.

Результати вибору (засідання педагогічної ради, протокол від 23.02.2023 №4)

Дата останньої зміни 01 Травня 2024