Образотворче мистецтво, 5 клас.

[Електронний ресурс] .- 1 електрон. опт. диск (СD-POM) .- Додаток: Методичний посібник [Текст]/Під ред. О.М.Томецької.- Рівне: ПП «Контур Плюс», 2009

У методичному посібнику розкриті особливості викладання образотворчого мистецтва на основі мультимедійних технологій, описана специфіка роботи з Педагогічним програмним засобом «Образотворче мистецтво, 5 клас» для ЗНЗ.

Мета посібника – допомогти вчителеві образотворчого мистецтва у проведенні уроків на основі полі художності та варіативності викладу навчального матеріалу, а також розробці власних уроків із використанням мультимедійних засобів навчання.

У посібнику пропонуються рекомендації для проведення і організації уроків із образотворчого мистецтва у 5 класі. Мультимедійна частина посібника (ком пакт-диск) є педагогічним програмним засобом «Образотворче мистецтво, 5 клас» , також пропонує плани - конспекти уроків, а також мистецькі твори, що служать основою для кращого сприйняття навчального матеріалу.

Посібник адресований учителям ЗНЗ, студентам вищих навчальних педагогічного профілю, а також слухачам систем післядипломної педагогічної освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 77