Алгебра, 7 – 9 клас: Педагогічний програмний засіб. Для ЗНЗ .

Версія 1.5[Електронний ресурс]/Херсонський державний університет.- Х., 2006.-1 електрон. опт. диск (СD-POM)

Педагогічний програмний засіб призначається для використання на уроках алгебри у7-9 класах ЗНЗ України у якості бібліотеки наочностей. Його також можна використовувати при самостійному вивченні навчального матеріалу з курсу алгебри 7-9 класів.

За тематикою та змістом програмний засіб повністю забезпечує наочністю проведення уроків з алгебри у 7-9 класах загальноосвітньої школи, якісно посилюючі дидактичні можливості вчителя як при викладанні теоретичного матеріалу, так і під час розв’язання задач.

Математика, 5 клас : Педагогічний програмний засіб.

(Версія 2.0) [Електронний ресурс] .- Рівне: ПП «Контур Плюс», 2007.-1 електрон. опт. диск

Педагогічний програмний засіб розроблений відповідно до навчальної програми з математики для 5 класу ЗНЗ.

Мультимедійний посібник орієнтований на сучасні форми навчання із забезпеченням сумісності з традиційними методами та прийомами навчання в повній відповідності з документами, що регламентують зміст освіти.

Увесь курс складається з 65 уроків. Кожен урок розкриває конкретну тему згідно навчальної програми та містить засоби для пояснення необхідної теми: малюнки, світлини, анімації, дикторський супровід, аудіо – та відео фрагменти тощо. Для перевірки знань передбачені контрольні запитання, завдання, тести.

Програмний засіб «Математика, 5 клас» містить також довідку по роботі з ППЗ, методичні рекомендації, словник термінів і понять, іменний покажчик, додаток «Таблиця простих чисел (до 997)», додаток «Координатна площина»

Математика. 6 клас. :

Педагогічний програмний засіб. (Версія 2.0)[Електронний ресурс].- Рівне: ПП «Контур Плюс», 2007.- 1 електрон. опт. диск

Педагогічний програмний засіб розроблений відповідно до навчальної програми з математики для 6 класу ЗНЗ.

Мультимедійний посібник орієнтований на сучасні форми навчання із забезпеченням сумісності з традиційними методами та прийомами навчання в повній відповідності з документами, що регламентують зміст освіти.

Увесь курс складається з 58 уроків. Кожен урок розкриває конкретну тему згідно навчальної програми та містить засоби для пояснення необхідної теми: малюнки, світлини, анімації, дикторський супровід, аудіо – та відео фрагменти тощо. Для перевірки знань передбачені контрольні запитання, завдання, тести.

Програмний засіб «Математика, 6 клас» містить також довідку по роботі з ППЗ, методичні рекомендації, словник термінів і понять, іменний покажчик, додаток «Таблиця простих чисел (до 997)», додаток «Координатна площина».

Кiлькiсть переглядiв: 92