Булатова М.М. Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях.- 2-ге вид.- К.: Олімпійська література, 2011.- 400 с., іл. -/Додаток Булатова М.М. Енциклопедія Олімпійського спорту в запитаннях і відповідях [Електронний ресурс] .- К.: Олімпійська література, 2011.- 1 электрон.опт. диск (CD-ROM)

Енциклопедія пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського руху, головні віхи його розвитку та сьогодення через систему запитань і відповідей.

Книга складається із 5 частин. І частина широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських ігор Стародавньої Греції. У ІІ частині висвітлені питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного олімпійського комітету і роль у цьому П’єра де Кубертена. Надана характеристика діяльності восьми президентів Міжнародного олімпійського комітету. У частині ІІІ представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії, структуру Міжнародної олімпійської системи Частина ІV присвячена олімпійським видам спорту, видатним спортсменам – чемпіонам Олімпійських ігор. Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів у Міжнародному олімпійському русі.

Єрмолова В.М. Олімпійська освіта: теорія і практика: Навч. посібник.- К.: ТОВ «Друкарня «Літера, 2011.- 335 с.- /Додаток. Єрмолова В.М. Олімпійська освіта: теорія і практика: Навч. посібник [Електронний ресурс].- К.: ТОВ «Друкарня «Літера, 2011.- 1 электрон.опт. диск (CD-ROM

У посібнику розглянуто історичні та теоретико-методичні засади інтеграції олімпійської освіти в навчально-виховний процес школярів. Подано практичні матеріали з олімпійської освіти, який може бути використаний у навчальній та позакласній роботі в загальноосвітніх навчальних закладах.

Для вчителів, педагогічних працівників таборів відпочинку, студентів спортивних і педагогічних вищих навчальних закладів.

Кiлькiсть переглядiв: 105