Інформація про склад ШМО Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 94

Харківської міської ради Харківської області

№ з/п Напрям (назва ШМО) Кількість членів ШМО ПІБ керівника ШМО (повністю) Кваліфікаційна категорії, педагогічне звання керівника ШМО Тема (проблема), над якою працює ШМО
1 Методичне об’єднання вчителів української, російської, англійської філології та історичних наук 9 Іваровська Тетяна Василівна спеціаліст І категорії Формування та розвиток критичного мислення.
2 Методичне об’єднання вчителів початкових класів 9 Яцина Валентина Михайлівна спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист» Впровадження інформаційних технологій в навчальний процес як засіб підвищення якості освіти.
3 Методичне об’єднання вчителів природничо-математичних наук 9 Гробова Валентина Олексіївна спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» Розвиток творчих здібностей учнів на уроках природничо-математичного циклу.
4 Методичне об’єднання класних керівників 12 Кононенко Світлана Олександрівна спеціаліст І категорії Створення сприятливих умов для самореалізації особистості відповідно до її інтересів та суспільних вимог шляхом використання основних принципів ціннісного та гуманістичного виховання.