Новорічні привітання та подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса

25 грудня 2013 учні 1-4 класів Комінтернівського району Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №94 отримали солодощі та цікавий посібник «Ура! Канікули!» в подарунок від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Подарунки вручили Федорціва Надія Василівна, директор школи, Лєвшина Віра Миколаївна, помічник депутата Харківської міської ради Василенка Олександра Івановича, Дід Мороз та Снігуронька.

119 учнів 1- 4 класів, їх батьки, педагогічний колектив школи щиро вдячні Харківському міському голові Геннадію Адольфовичу Кернесу та бажають і надалі продовжувати успішно втілювати в життя свої плани та задуми!

/Files/images/1 укр.jpg/Files/images/4 укр.jpg/Files/images/3 укр.jpg/Files/images/2 укр.jpg/Files/images/P1840505.JPG/Files/images/P1840531.JPG

Дата останньої зміни 24 Квітня 2024