ХІІ Кубок з пошуку в мережі Інтернет

З 15 по 25 березня 2018 року Департаментом освіти cпільно з учбовим центром комп'ютерних технологій «Кит» проведено XII Кубок з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти. Змагання проводиться з метою створення сприятливих умов для самовизначення та самореалізації учнів, стимулювання їх до поглиблення знань з інформатики та самостійної дослідницької діяльності в мережі Інтернет.

Кубок проводиться у два етапи. Учасниками І (заочного) туру, що проводився он-лайн на сайті тесторіум стали 928 учнів. У ІІ (очному) турі стали 209 учнів, проведеному 25 березня 2018 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. За результатами цього туру буде визначено переможців в командному заліку та в особистій першості.

До міського етапу пройшли учні нашої школи:

Демченко Максим, 7-А клас;

Герман Даніїл, 9-А клас.