Тиждень української мови та літератури

З 10 по 14 квітня 2017 року у навчальному закладі було проведено тиждень української мови та літератури.

Протягом тижня проводився конкурс стіннівок серед учнів 5-11-х класів на тему "Ми - українці!"

10 квітня 2017 року серед учнів 6-7-х класів було проведено мовознавчий КВК.

11 квітня 2017 року учні 5-А класу підготували літературне свято "В гостях у королеви".

12 квітня 2017 року для учнів 5-6-х класів проведено брейн-ринг "Знавці української мови та літератури". Діти отримали можливість продемонструвати свої знання з української мови та літератури.

2017 рік - 190 років від дня народження Леоніда Глібова. 13 квітня 2017 року учні позмагалися у конкурсі виразного читання байок Л.Глібова. Спільними зусиллями дітей 5-11-х класів та учителів української мови та літератури організовано літературно-музичне свято "Разом весну зустрічаємо..."

На святі прозвучали музичні композиції "Дівчина-весна" (дівчата 5 та 7 класів), у виконанні учнів 6-го класу прозвучали українські народні пісні.Учні 9-А класу підготували музичну композиції "Гімн української мови". Діти 8-А та 9-А класів інсценували уривок з твору Лесі Українки "Лісова пісня" та І.Нечуя Левицького "Кайдашева сім'я", а учнями 6-А класу було інсценовано байки Л.Глібова.

14 квітня 2017 року відбулося підбиття підсумків тижня української мови та літератури.

Дата останньої зміни 16 Квітня 2024