Наші традиції

Шановні відвідувачі сайту!

Ми раді вітати вас на сайті ХЗОШ № 94, в першій школі - десятирічці в рідному Харкові! Кожен рік, починаючи з 1936 року вона радісно відкриває двері для своїх учнів.

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ 2016/2017 навчального року

/Files/images/DSC_9136.JPG

Єдиний урок

/Files/images/IMAG2540.jpg

Першого вересня наші любі хлопчики та дівчатка переступають поріг рідної школи. Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік. І для всіх малюків школа стає рідною.

/Files/images/DSC_0238.JPG

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

В день осенний, когда у порога Задышали уже холода, Школа празднует День Педагога - Праздник мудрости, знаний, труда! День Учителя! Вслушайтесь сердцем В эти звуки, что дороги нам, Всем, что связано с юностью, с детством, Мы обязаны УЧИТЕЛЯМ!

/Files/images/DSC_0169.JPG

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір.Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.